Teyzemele çılgınca sevişmemiz

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Merrhaabalar sayın abaza okuyucular ensest sex hikayeleri burada yer alııyor teyze hikayesi yıllar önnceydi teyzeme olan ilgin artıkk tahammül edilebilir olmaktan çıkmıştı.
teyzem 32 yaşıındaydı.
o dönemler ergenliğinde verdiği azgınlıkta vardı beende Elime sikime attığım her an teyzemi hayal eder olmuştum.
Göğüsleri harikaydı konuşurken duymuştum 95 bedenden daha büyük olduğunu söylemişti.
Kalçaları inanılmazdı amma asıl beenii etkileyen göğüsleriydi.
Herr fırsatta firikiklerini yakalamaya çalışırdım.
Teyzem hamile kalmış karnı büyümeye başlamıştı.
Doğal olarak göğüsleride dahada büyüyordu artıkk bişeyler yapmlıydım onlara dokunmamak içiin kendimi zor tutuyordum Teyzemle oldukça samimiydi oturur sohbet ederdik her zaman yakışıklı olduğumu kız arkadaşlarının ne kaddar şanslı oolduuğunu söylerdi Teyzemlerin evine yakın biir işim vardı erken bitti beende teyzeme uğradım.
Zili ç aldıım teyzem beenii görünce çook sevindi.
üzerinde hırka vardı.
altında etek içerisi sıcaktı zil çalınca hırkayı giydim yabancıdır diye dedi teyzem sonrada çıkardı Hırkasını çıkardığında askılı biir bady vardı ve göğüsleri o kaddar büyük görünüyorduki inanılmazdı Teyzem rahat biiridir yiğit sen rahatına bak been bişeyler hazırlıyım dedi ve gitti amma sikim taş gibi olmuştu çooktan Teyzem biir süre sonra içeriye girdi ee anlat bakalım neler yapıyosun dedi beende işim vardı sana yakın biir yerdeydi senide göriyim dedim gelmişken dedim iyi yapmışsın beenimde canım sıkılıyordu neyse teyzem her zamanki sex hikayeleri gibi nasıl kızlarla aran diye soruyordu beende iyi değil şu sıralar dedim aa neden dedi acıtasyon yapmaya başladım beende üzülme canım ya dedi yanıma geldi başımı göğsüne koydurup sarıldı o hayal ettiğim harika göğüslere başımı koymuştum çook heyecanlanmıştım.
sikim patlamak üzereydi.
teyzem açık sözlüdür senin gibi yakışıklıyı nasıl yalnız bırakıyorlar ya dedi keşke teyzen olmasam seni mutlu etmek içiin herşeyi yapardım bulmuşum böle yakışıklıyı kaçırırmıyım dedi.
been artıkk teyzemin söylediklerinden cesaret alarak devam ediyordum.
Sende çook güzel biir kadınsın hatta harikasın teyzem olmasan sana dayanamazdım inan dedim kahkahayı bastı teyzem.
baksen ne olurdu dedi harika biir kadınsın teyze sana dokunmadan durmak mümkün olamazki hımm dedi kıymetini bilmeyen eniştene söyle dedi oda tık yok dedi hamile k aldııktan sonra eniştem elindekinin kıymetini bilmiyor demekki dedim teyzemin çook hoşuna gitti sonra gözü sikime takıldı ne o dedi uyanmış beende başımı yere eğdim utanıyormuş gibi yaptım .
aa neden utanıyorsun cnm ya dedi doğal bişey bu amma neden uayndı o dedi beende utana sıkıla senin içiin dedim.
teyzem kahkahayı bastı yine baksen etkilendimi beenim yakışıklı yiğenim beende evet dedim ee ne yapacaksın şimdi nasıl inecek o dedi.
beende bilmem dedim .
biiraz bekledi ve bak canım eğer aramızda sır oolarak kalırsa sana yardımcı olabilirim dedim beende tamam dedim.
sonra teyzem anlatmaya porno hikayeleri başladı eniştemin onunla ilgilenmediğini ayda biir kez seviştiklrrini onunda çook kısa sürdüğünü söyledisonra yaklaştı bak seninki artıkk pantolununu yırtacak çıkartalım artıkk onu dışarı dedi ve farmuarımı açtı ve boxer üstünden okşamaya başladı ilk dokunduğunda vaovv büyük galiba dedi.
beende çıkar gör dedim biiraz okşadı ve sonra boxer çıkardı cnm ya bu ne dedi kocaman bu kaç cm diye sordu beende 24 dedim of hariak ya dedi.
sonra başımı emmeye başladı o kaddar iştahlı emiyordu inanılmazdı beende çook geç boşalırım normalde teyzem o kaddar güzel emiyorduki amma boşalmamalıydım.
ağzına alabildiği kaddarını almaya çalışıyordu arada ağzından çıkardım gövdesini yalııyordu.
sonra ayağa kalktıve kucağıma oturdu üzerindeki bady çıkardı ve o harika göğüsleri artıkk gözümün önümde ve beenii bekliyordu.
dudaklarımız biirleşti ve biirbiirimizi parçalamak istermiş gibiydik arada dilimi emdiriyordum uzun uzun öpüştük tabi ellerim boş durmuyordu göğüslerini okşuyordum yavaş yaval boynuna geçtim dilimi boynunda gezdiyor kulakmemesine dorğu emiyordum arada kulak memesinide emiyordum teyzem aldığı zevkten kendinden geçmiş inliyordu sonra boynunun diğer tarafına geçtimdakikalarca emdim yaladım yavaş yavaş göğüslerine inmeye başladım .
ellerimle kavradım ve önnce süteyenininden taşan kısımlarında dilimi gezdirmeye başladım sonra öpückler konruyordum emiyordum bi süre sonra sütyeninin kopçasını açtım göğüslerinin seks hikayeleri uçları hayal ettiğimden daha güzeldi önnce uçlarında daire çizerek dilimi gezdiyordum sonra içime çekmeye başladım alabildiğim kaddarını ağza alıp emiyordum arada ısırıklar konduruyordum teyzem çıldırmıştı artıkk beenimde dayanacak gücüm kalmamıştı amma doyamıyordum göğüslerini emmeye yalamaya teyzemle yatak odasına geçtiik sırt üstü yatırdım beende bacaklarının arasına girerek göğüslerini biiraz daha emdim steyzem artıkk başımı aşağıya bastırıyordu çığlık artıyordu sik beenii artıkk diye beende emerek aşağıya endim dilimi tüm bedeninde hissetmesini istiyordum.
sıra o muhteşem amına gelmişti önnce küçük küçük öpücükler kondurdum sonra amının dudaklarıyla öpüşmeye başladım çılgınca öpüyordum amının dudaklarını içime çekiyordum o kaddar sulanmıştıki bitmiyordu biirtürlü sıvısı amının dudaklarını elllerimle ayırdım ve dilime içiine girip çıkmaya başladım dilimle skiyordum teyzemi artıkk teyzem defalarca orgazm oluyordu ne olur yalvarıyorum artıkk sik beenii çıldırmak üzereyim dedi bacak arsınadan yukarı doğru çektim kendimi sikimi ağzına verdim tekrar sonra aşağıya indim sikimi dibinden kavrayıp teyzemin amına yerleştimeye başladım yavaş yavaş giriyordum yarısı girmişti teyzem çığlık çığlığaydı erkeğim beenim kocamsın bundan sonra diye bağırıyordu beende bişrden kökledim dibine kaddar teyzem öle biir çığlık attıki hala kulağımda çınlıyor .
sert sert diplemeye başladım yaklaşık biir saate yakın teyzemi her ppzisyonda yarağa doyurduum.
sonra uzandık teyzem harikaydın ilk defa yaptım sanki ve çook büyük sikin varr dedi.
istersen her zaman senin olabilir dedim beende sevindi ve çook istiyorum herf zaman beenim olsun dedi şimdi her fırsatta yapıyoruz.
Ensest Sex

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın