Yağız’dan hikayeler (Nevizade Serisi -2.2)

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Yağız’dan hikayeler (Nevizade Serisi -2.2)
Elini uzatıp sikimi kavrayarak okşamaya başladı, ben az önce yaşanan olayların şaşkınlığını ve gerginliğini atamadan yeni olayın akışına kendimi bırakmış durumu izliyordum.
Bir iki el hareketinden sonra eğilerek sikimi ağzına aldı ve emmeye başladı.
Serpil ve Serkan olanları izliyor, Ebru ise olanca gücüyle sakso çekiyordu, yaşadığım duygu karmaşasının içinden sıyrılıp tekrar hareketlenen sikim Ebru’nun marifetli dudakları arasında kayıp gidiyordu.
Sikim tamamen kalktıktan sonra Ebru oturduğu yerden kalktı elimden tutarak, beni köşedeki tekli koltuğun yanına getirdi ve domaldı, Serkan’da oturduğu yerden kalkıp Serpil’e doğru hareketlenecekken Ebru;
-Otur oturduğun yerde, senin hayvanlığını unutmadım
Dedi, yaptığı hareket yüzünden Serkan’a olan kızgınlığının geçmediğini belli etmek istercesine. Serkan kalktığı yere tekrar oturdu ve izlemeye devam etti.
Ebru sikimi tuttuğu gibi amının girişine getirdi ve içine soktu, kısa bir alışma sürecinden sonra ikimizin de hareketleri hızlanmıştı iyice.
Ben hem piç olan gecemin intikamını almak hem de hiç hesapta yokken ortaya çıkan bu orospuyu doyurmak istercesine olanca gücümle vuruyordum, kasıklarımın kalçalarına vurduğunda çıkan sesle yankılanıyordu oda, bir süre sonra dönüp Serpil’e;
+Buraya gel bebeğim, Ebru ile ilgilen lütfen
Dediğimi ikiletmeden gelen Serpil Ebru’nun dudaklarına yapıştı.
Bir yandan Ebru’yu sikerken bir yandan yarın yokmuşçasına öpüşen Serpil’i izliyor, Serpil’in kalçalarını, göğüslerini okşuyordum.
Yaklaşık 10 dakika geçmiş ve boşalma aşamasına gelmiştim. Sikimi Ebru’nun amından çıkartıp gelin dedim.
Serpil ve Ebru diz üstü çökmüş benim suratlarına fışkırtmamı bekliyorlardı heyecanla, onları bekletmek olmazdı tabi ki, olanca gücümle ikisinin de suratını yıkadım.
Yorulmuş bir şekilde kendimi koltuğa bıraktım kendimi
Serpil elini yüzünü yıkayıp odaya gelmişti, Serpil’e dönerek;
+Bana bir kadeh getirir misin bebeğim?
Tabi ki anlamında başını salladı, Ebru ise suratındaki döllerin bir kısmını parmağıyla alıp yalayarak temizledikten sonra kalkıp tuvalete gitti
Serpil doldurduğu kadehi bana verdikten sonra yanıma oturdu.
Bu sırada Ebru da içeri girdi, elini yüzünü temizlemişti, kendine bir kadeh doldurarak karşı koltukta oturan Serkan’ın yanına oturdu.
Tam olaya girecekken (Serkan’ın yatak odasına girişi ile) kala kalan Serpil elini bacağıma atmış ufak hareketler ile bacağımı okşuyor, beni hareketlendirmeye çalışıyordu. Elimdeki kadehin kalanını bir dikişte içtikten sonra kalkıp bardağı mini barın üzerine bıraktım, Serpil’in yanına tekrar oturdum belinden tutup kendime çektim ve kucağıma oturttum, öpüşmeye başlamıştık. Bir süre öpüştükten sonra Serpil’in belinden sıkıca tutarak ayağa kalktım ve onu koltuğa uzatıp bende üzerine uzandım ve dudaklarından aşağı indim, biraz göğüslerini öptükten sonra aşağıya inip amını yalamaya başladım. Serpil iyice sulanmıştı, doğrulup elimle hizaladığım sikimi Serpil’in amının etrafında biraz gezdirdikten sonra yavaş yavaş içeri girmeye başladım, alev alev yanıyordu. Ebru’nun aksine çok daha dar çok daha ateşliydi. O ateş kasıklarımdan bütün vücuduma dağılıyordu sanki. Kafamı çevirip baktığımda Serkan da Ebru’yu uzatmış amını yalıyordu. 5 dk civarı bu pozisyonda devam ettik sonra koltuğa tekrar oturdum ve üzerime çektim Serpil’i. Bir hamlede içine almış kucağımda oturup kalkmaya başlamıştı.
Serkan bu esnada Ebru’yu misyoner pozisyonunda sikmeye başlamış, Serpil ve Ebru’nun iniltilerinin birbirine karıştığı bir ortam oluşmuştu.
Madem grup olayı ortaya atılmış ve olaylar bu seviyeye gelmişti o zaman devam etmeliydi. Birkaç dakika sonra Serpil’i kucağımdan kaldırıp ayağa kalktım, Serpil’i elinden tutup Ebru’nun yanına getirdim ve sikimi Ebru’ya doğru uzattım, belinden kavradığım Serpil ile öpüşürken Ebru muhteşem bir şekilde yalıyordu beni. Serkan’ın homurtularından boşalmaya yakın olduğu belliydi. Birkaç dakika sonra haykırarak göbeğine doğru boşaldı Ebru’nun ve koltuğa bıraktı kendini, Ebru olaydan hiç kopmamış hala tüm iştahıyla sikimi yalıyordu. Kendimi birden geri çektiğimde elinden şekeri alınmış çocuk gibi kala kaldı Ebru
+Hadi kalk üstünü temizle gel
Ebru
– Tamam
Diyerek kalktı ve tuvalete gitti, Serpil’i koltuğa domaltıp sikmeye başlamıştım ki Ebru geldi, elinden tutup Serpil’in yanına domalttım onu da, Serpil’i sikerken onun kalçalarını okşuyor arada bir tokatlıyordum o ise bir elini Serpil’in memelerine atmış okşarken bir yandan Serpil ile öpüşüyordu, bu görüntü Serkan’ı canlandırmak için yetmişti. Eline biraz tükürüp sikini sıvazladıktan sonra Ebru’ya sokmaya başladı o da. İki arkadaş, yan yana domalttığımız iki arkadaşı sikiyorduk görüntü muazzamdı.
Serkan’a dönerek
+Değişim zamanı kanka
-Tamam kanka
Yerleri değiştirmiştik, şimdi ben Ebru’yu sikerken Serkan da Serpil’i sikiyordu. 10 dk civarı geçen süreden sonra ben Ebru’nun beline boşaldım, diğer koltuğa oturdum. Bir sigara yaktım ve olan biteni izliyordum. Serkan ben Ebru’dan çıktıktan sonra bir Ebru’ya bir Serpil’e sokuyor iki amcık arasında mekik dokuyordu. Benden 10 dk sonra Serkan da Serpil’in beline doğru boşaldı ve yanıma oturdu.
Kadınlar temizlenmek için birlikte kalkıp gittiler.
+Olm, iyi gece oldu yaa
-Hakikaten iyi gece oldu kanka, ilk başta korktum Ebru’ya bir şey olacak diye ama..
+Hiç sorma ya, benim de aklım çıktı kıza bir şey olacak diye, neyse ki sorun yok
-İyi ki kanka , iyi ki
Ebru ve Serpil birlikte odaya girdiler
Ebru
-Yorulmuş gibi bir haliniz var beyler (gülerek)
Serkan
-Yorulduk tabi kızım yaa
Ebru
-Eee tamam mı devam mı?
Ben
+Benden 1 posta daha çıkar
Serkan
-Benden de
Ebru
-O zaman devam
Serkan ile ikimiz birden
+Tabiki

Serpil
-Biraz dinlenmek istiyorum ben oturalım biraz

Ben
-Tamam olur

Kalkıp hafif bir müzik açtım ve bir kadeh içki doldurdum,
Serpil
-Bana da verir misin bi kadeh?
+Tabi ki, başka isteyen var mı?
Ebru
-Bende alırım
+Tamam, Serkan sen?
Serkan
-Yok kanka içmicem ben
+İyi bakalım
Kadehleri Serpil ve Ebru’ya verdikten sonra yerime oturdum, inceden çalan müzik eşliğinde kadehlerimizi bitirmiştik.
+Hadi kızlar, yeter bu kadar dinlenme
Ebru
-Bence dee (yine gülerek)
+İyi o zaman gel bakalım buraya
Ayağa kalktı ve yanıma geldi, elimde salladığım sikimi göstererek
+Kaldır bakalım arkadaşı
Ebru
-Zevkklee
Dizlerinin üzerine çöküp sikimi yalamaya başladı, bu esnada Ebru diğer elini de Serkan’ın sikini atmış okşuyordu, işini çok iyi yapıyordu kim bilir kaç kişiyle yattı bu rahatlığı ve deneyimi kazanana kadar gibi saçma sapan şeyler dönüyordu kafamın içinde
Sikim iyice kalkmış göreve hazır hale gelmişti, Ebru’nun saçlarından tutup kafasını geri çektim ve Serkan’a doğru yönelttim. Hiç zaman kaybetmeden Serkan’ı yalamaya başlamıştı, belinden tutup kalçalarını havaya doğru kaldırdım ve Ebru’yu sikmeye başladım.
Kafamı arkaya çevirip
+Sen de gelsene güzelim
Serpil
-Tamam canım
Yanıma gelen Serpil’i de Ebru gibi Serkan’a yönlendirdim, Ebru ile dönüşümlü olarak Serkan’ı yalıyorlardı. Bende bu esnada Ebru’yu çatır çatır sikiyordum, o güzelim kalçalarından çıkan sesler tekrar odanın içinde yankılanıyordu. Artık Ebru’dan çıkartıp yan taraftaki Serpil’e girme vakti gelmişti, elime biraz tükürüp sıvazladıktan sonra Serpil’e sokup sikmeye başladım, iki kadın tarafından dakikalardır yalanan Serkan yerinden kalkıp Ebru’ya sokmuş ve yan yana sikiş tekrar başlamıştı. 3-4 dk arayla değişerek gücümüz tükenene kadar siktik. Serkan yine homurtular eşliğinde Ebru’dan çıkıp beline doğru boşaldı, 4-5 dk sonra bende boşalma seviyesine geldiğimde
+Dön güzelim, ağzına boşalıcam bu sefer
Tereddüt etmeden bir çırpıda ağzına aldı, birkaç git gelden sonra bende haykırarak Serpil’in ağzına boşaldım, koşarak tuvalete gitmesini beklerken hepsini bir çırpıda yuttu, şaşırmış bir yandan da sevinmiştim bu hareketine.

+İyice yorulduk artık yatalım mı? (Kafamı dışarı çevirdiğimde günün ilk ışıkları perdenin arasından sızıyordu)
Serkan
-Bence de yatalım artık yorulduk iyice
Kızlarda hep bir ağızdan
-Tamam
Sırayla duşa girdikten sonra kafaları vurup yattık.
Uyandığımızda saat öğle 3 ü geçiyordu.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın